середу, 22 лютого 2017 р.

“А мова в кожного своя…»   


    Підгайцівська  бібліотека-філія  спільно з районною бібліотекою для дітей, вчителем української мови та літератури Підгайцівського НВК Галиною  Кінах  провели мовний коктейль «А мова в кожного своя…», приурочений Міжнародному дню рідної мови.


Бібліотекар районної бібліотеки для дітей Мирослава Крищук познайомила учнів 5-Б класу з історією виникнення цього свята, повела юних користувачів у різноманіття мов світу, мовне різнобарв’я національних меншин Волині. Вона прочитала присутнім  «Заповіт» Тараса Шевченка білоруською та польською мовами.  Діти з задоволенням прочитали вірші українських поетів про рідну мову та подивилися лялькову виставу за твором В.Клімчука «Рукавичка-невеличка», в якій  питання чистоти рідної мови піднімають улюблені герої казок.  Вчитель української мови та літератури Галина Кінах звернула увагу школярів на значення рідної мови у житті кожної людини та народу, зокрема.
   Завідувач бібліотеки-філії Валентина Герлінська ознайомила учасників заходу з літературою, представленою на книжковій викладці «Мови чисте джерело», а також з книгами надрукованими мовами світу, які знаходяться в книжкових фондах  районної та сільської  книгозбірень.
Немає коментарів:

Дописати коментар