Сторінками нових книг


Вонг Уоллес. Microsoft Office Word 2010 для чайников: пер. с англ./ Уоллес Вонг. – К.: Диалектика, 2012. – 368 с.: ил.
Ознайомившись з цією книгою ви навчитесь настроювати стрічку Office, створювати документи у Word, виконувати складні обрахунки в Excel, створювати презентації в Powеr Point, планувати ділові зустрічі з допомогою Outlook, проектувати професійні бази даних в Access.
Гукин Дэн. Word 2010 для чайников: пер. с англ. / Дэн Гукин. – К.: Диалектика, 2012. – 352 с.: ил.
Книга допоможе розібратись у всіх нюансах нової версії текстового редактора Word. Тут ви знайдете все, що потрібно знати користувачу цієї програми, починаючи з азів форматування тексту, перевірки правопису, використання шаблонів, вставлення зображень і збереження створених документів і замінюючи відключення тих функцій, які на даний час вам непотрібні.
Кинг Дж. А. Цифровая фотография для чайников: пер. с англ. / Джули Адэр Кинг, Сергей Тимачев. – 6-е изд. – К.: Диалектика, 2012. – 336 с.: ил.
Книга досить просто пояснює читачу про те, як вибрати фотоапаратуру, встановити експозицію, зробити професійно фотографію, організовувати і редагувати фотографії, розповсюджувати їх у друкованому та електронному вигляді через мережу Інтернет.
Колисниченко Д. Н. Блоги: создание, раскрутка, зароботок / Д. Н. Колисниченко. – К.: Диалектика, 2012. – 336 с.: ил.
Книга є практичним керівництвом по створенню і популяризації блогу, що може приносити дохід тому, хто цим займається (блогеру) Вона буде корисною читачам всіх рівнів – від початківців-любителів, так і для досвідчених професіоналів.
Кроудер Д. Создание веб-сайта для чайников: пер. с англ. / Дэвид Кроудер. – 4-е изд. – К.: Диалектика, 2012. – 272 с.: ил.
Якщо ви ніколи не займались веб-дизайном, але хотіли б відкрити свій сайт в Інтернеті, ця книга допоможе Вам навчитись створювати цілком професійні сайти. Тут ви знайдете практичні поради, перевірені фрагменти HTML-коду і багатьох посилань на корисні ресурси в Інтернеті.
Мак-Федрис П. Microsoft Windows 7: полное руководство: пер. с англ. / Пол Мак-Федрис. – К.: Вильямс,2012. – 800 с.: ил.
Книга пропонує професіоналам в галузі інформаційних технологій, досвідченим користувачам та прихильникам Windows 7 поради, методи та найбільш ефективні способи виконання всієї необхідної роботи у Windows 7: від мережевних обчислень до адмістрування і до написання сценаріїв.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Гуменюк Н. П. Білий вовк на Чорному шляху : роман / Надія Гуменюк. – К.: Ярославів Вал, 2010. – 144 с.

Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2012 рік / Упр. культури і туризму Волин. ОДА; Волин. краєзн. музей; Волин. ОУНБ ім. Олени Пчілки; ред.-упоряд. В. В. Бабій, Є. І. Ковальчук, А. А. Понагайба. – Луцьк: Твердиня, 2011. – 244 с.

Корсак І. Ф. Діти Яфета: роман / Іван Корсак. – К.: Ярославів Вал, 2010. – 219 с. – (Українське Кліо).

Корсак І. Ф. Завойовник Європи: роман / Іван Корсак. – К.: Ярославів Вал, 2011. – 160 с. – (Українське Кліо).

Корсак І. Ф. Корона Юрія ІІ: роман / Іван Корсак. – К.: Ярославів Вал, 2011. – 148 с. – (Українське Кліо).

Лазарук В. А. Сині очі Волині. Твори в 7 т. Т. ІV: Нариси з природи та історії Волині / Віктор Лазарук. – Луцьк: Волинська обласна друкарня, 2011. – 368 с.

Слапчук В. Д. Вибране: поезії / Василь Слапчук; ред.-упоряд. П. Коробчук. – Луцьк: Твердиня, 2011. – 584 с. – (Письменники Волині – лауреати Національної премії України ім. Тараса Шевченка).

Світязь: альманах Волинської обласної Національної Спілки письменників України, 2011, вип. 2 /17 / ред.-упоряд. Н. Горик. – Луцьк: Терен, 2011. – 263 с.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Шановні користувачі!
          До Вашої уваги нова література, яка надійшла до бібліотеки в  рамках програми Фундації Білла та Мелінди Гейтс, Ради Міжнародних Наукових Досліджень та Обмінів (IREX). В ній в доступній формі розповідається про навики, необхідні для успішного оволодіння персональним компютером.
Гукин Дэн. Компьютер для чайников, издание для Windows 7/Дэн Гукин; пер. с англ. – К.: Диалектика, 2011. – 336 с.: ил.
Ця книга стане кращим товаришем для вас і вашого комп’ютера, на якому встановлена Windows 7. Тут ви знайдете все, що потрібно для повсякденної роботи - від включення комп’ютера і безпечного збереження даних до публікацій світлин і відеороликів в Інтернеті і мереживних розваг.
Левин Дж. Интернет для чайников/ Джон Левин, Маргарет Левин-Янг; пер. с англ. –12-е изд. – К.: Диалектика, 2012. – 352 с.: ил.
У наш час Інтернет надійно ввійшов у повсякденне життя. Навіть телепередачі тепер можна дивитися по Інтернету. Ця книга допоможе вам підключитись до Інтернету і захистити комп’ютер від вірусів і спаму.
Лоу Дуг. PowerPoint 2010 для чайников / Дуг Лоу; пер. англ. – К.: Диалектика, 2011. – 320 с.: ил.
Один із найкращих способів справити враження на аудиторію – організувати чудове слайд – шоу. І в цьому допоможе краща програма для створення презентацій – Microsoft PowerPoint 2010. Тут ви навчитесь створювати професійно слайди, включати в їх склад звуковий супровід і високоякісні відеокліпи, добавляти ефекти анімації та інше.
Харвей Грег. Excel 2010 для чайников / Грег Харвей; пер. с англ. – К.: Диалектика, 2011. – 336 с.: ил.
Ця книга для новачків і досвідчених користувачів у світі Excel. З її допомогою можна швидко і легко дізнатись, як створювати і редагувати робочі сторінки, формувати комірки, використовувати формули, добавляти гіперпосилання, зберігати робочі сторінки у вигляді веб – сторінок.
Фуллер Л.У. Access 2010 для чайников / Лори Ульрих Фуллер, Кен Кук; пер. с англ. – К.: Диалектика, 2011. – 384 с.: ил.
Access 2010 пропонує безліч зручних засобів створення баз даних. Щоб навчитись професійно працювати з ними, вам не обійтись без цієї книги. Тут розглядаються інструменти і засоби Access 2010, які допоможуть обробляти великі об’єми даних і складати професійні звіти.
Сергеев А.П. Как создать свой интернет-бизнес: краткое руководство / А.П.Сергеев. – К.: Диалектика, 2008. – 250 с.: ил.
Книга присвячена цілковито практичним запитанням, які часто виникають у тих, хто хоче популяризувати розроблений Web – сайт і добитися успіхів в електронній комерції. Тут ви знайдете опис типових способів, які використовуються при розкрутці сайтів, організації і підтримці власного бізнесу в Інтернеті.

Немає коментарів:

Дописати коментар